3.11.2016 začínáme na Skalce v novém!

13.09.2016

A je to tu! Jeden splněný sen. Vlastní ordinace fyzioterapie (nejen) pro děti je skutečností. A já jsem tu i nadále pro vás moji milí klienti, přátelé a kamarádi. Najdete mě nedaleko metra Skalka. Velice si vážím vašeho zájmu a vaší důvěry a už teď se na vás a hlavně na vaše děti moc těším. 

Dlouho trvalo, než jsem sebrala dost odvahy se postavit na vlastní nohy. A byli jste to právě vy, kteří jste mě k tomu motivovali. A také pokroky vašich dětiček. Je úžasné se dívat, jak rostou a co nového umí. Často je znám od malých miminek :-) Velmi si vážím, že mi zůstáváte věrní. Opravdu.


Další (velikou, já vím) změnou je to, že už nejsem smluvním zařízením. V praxi to znamená, že péči nehradí žádná zdravotní pojišťovna. Není to jen negativum - z praxe dobře vím, že ti, co za mnou přijdou i v případě, že za terapii něco zaplatí, o ni skutečně stojí. Naše spolupráce je pak radostí, protože je zájmem nás všech a vede k dobrým výsledkům. Odpadnou takoví, se kterými dosud vzájemně ztrácíme čas... Zůstanou ti, kteří pochopili, že největší kus práce je na nich samotných, že já jim jen ukazuji cestu a na té cestě je provázím. Věřím, že spolu dáme vývoji vašich dětí správný směr :-)